Hledej
 Značku:
 
 Typ výrobku:
 
 Klíčové slovo:
  
 Interní odkazy:


[Obrázek: Sony NWZ-W273S (Vodìodolný Walkman) Pøehrávaè vodotìsný VYPRODÁNO !!]
Sony NWZ-W273S (Vodìodolný Walkman) Pøehrávaè vodotìsný VYPRODÁNO !!
Kategorie: AAA-VÝPRODEJ SKLADU - Audio osobní
Výrobce: Sony
Cena s DPH: neurčena
Barva: černá
Doba dodání: 1 dny
 
 

Popis produktu

Ať už jste v bazénu nebo jedete na kole, sportovní přehrávač WALKMAN® řady W vám poskytne skvělý zvuk za pohybu.

Koncovky sluchátek na plavání2 jsou speciálně navrženy tak, aby zamezily přístupu vody a zajistily přesný zvuk při každém tempu. Na rozdíl od klasických koncovek mají tenkou membránu, díky níž se do sluchátek nedostane voda.

Bezdrátový a vodotěsný
Sportovní přehrávač Walkman® řady W má jedinečný design – je lehký a elegantní a výborně se hodí na sport a aktivní životní styl. Neobtěžují vás žádné kabely, máte volné ruce a nic vás neruší, ať už trénujete v tělocvičně, hrajete venku nebo dokonce plavete. Vodotěsný až do 2 m.

Soubory stačí přetáhnout myší a můžete vyrazit
S přehrávačem WALKMAN® nejste nikdy vázáni na jedinou hudební službu. Jednoduše přetáhněte soubory mp3 ze služby iTunes®, aplikace Windows® Media Player nebo Internet Explorer® a užijte si je. Přehrávání více formátů vám také umožňuje přehrávat hudební soubory WMA, AAC nebo L-PCM. Kapacita 8 GB postačí na dlouhé hodiny cvičení.

Kompatibilní se seznamy skladeb
Vytvořte si seznamy oblíbených skladeb ve službě iTunes® nebo v aplikaci Windows Media® Player a přetáhněte je do přehrávače NWZ-W273. Použijte režim náhodného přehrávání a promíchejte je, aby vás trénink pořád bavil.

Báječný poslech
Vyměnitelné koncovky sluchátek společně s nastavitelným popruhem umožňují přizpůsobit tvar na míru. A nový přehrávač NWZ-W274S má speciální koncovky pro plavání s vyšší odolností proti vodě pro pohodlnější poslech pod vodou. Poznámka: koncovky sluchátek pro plavání zabraňuji průniku vody do sluchátek; vzhledem k jejich speciálnímu designu může být zvuk tlumenější – jednoduše upravte hlasitost podle potřeby.

Rychlé nabíjení, výdrž baterie 8 hodin
Právě se chystáte vyrazit? Tříminutové nabíjení sportovního přehrávače Walkman® řady W vám poskytne celou hodinu přehrávání. S impozantní celkovou výdrží baterie až 8 hodin při plném nabití je připraven vyrazit zároveň s vámi.

Seznamy skladeb na dosah ruky
Měňte skladby bez ztráty koncentrace. Procházení hudby je snadné díky multifunkčním tlačítkům přehrávání. V režimu „přehrát vše“ rychlým klepnutím přepnete skladbu, zatímco klepnutím a podržením přepnete složku. V režimu „seznam skladeb“ rychlým klepnutím přepnete skladbu, zatímco klepnutím a podržením přepnete seznam.

Hudba, která vám padne do kroku
Najděte ideální hudbu pro daný okamžik pomocí vyhledávací funkce ZAPPIN™, která vám umožní jednoduše procházet vaši sbírku skladeb přehráváním nejvýraznějších částí skladeb.

Vodotěsnost až do 2 metrů
Řada přehrávačů NWZ-W273 je vodotěsná do hloubky 2 m. Přehrávače tedy nejen přežijí pár cákanců vody – můžete s nimi plavat. Perfektní pro trénink v bazénu a mnohem víc. Není určeno k použití ve slané vodě.

Velký zvuk, malé rozměry
13,5mm reproduktory s hlubokými basy a dynamickou reprodukcí zvuku bez zátěže běžných sluchátek – zapomenete, že je máte na uších.

Kapacita úložiště 8 GB
Model NWZ-W273 má kompaktní velikost, ale dokáže uložit hodiny hudby díky interní paměti o kapacitě 8 GB2.

Velký zvuk, malé rozměry
13,5mm reproduktory s hlubokými basy a dynamickou reprodukcí zvuku bez zátěže běžných sluchátek – zapomenete, že je máte na uších.

  • Speciality: Vodotěsné
  • Provedení: vodotěsné
  • Příslušenství: špunty různých velikostí

Příbuzné odkazy



Nabídka dne | Obecné podmínky nakupování Následující stránka | Předchozí stránka
Skupiny | Stáhnout katalog | Napište nám | webDesign

© 2001 Firma.PECH.cz. Unisono® je registrovaná známka firmy Unisono.